Ortezy
drukowane 3D

Ortezy kończyn dolnych dla jednych zapewniają stabilniejszy chód i dłuższy krok, dla innych mogą być jedyną szansą, by stanąć na nogi choć na kilka godzin dziennie. W Ortheo Clinic przeprowadzamy kompleksowe badanie pacjenta i dobór ultranowoczesnych ortez drukowanych 3D od Ortheo3D, wykonywanych na indywidualne zamówienie. Dlaczego ortezy Ortheo3D? Przekonaj się sam!

Umów wizytę

Personalizowane ortezy Ortheo3D

Wkładki korekcyjne Wkładki korekcyjne

Wykonane na miarę na podstawie skanu 3D Twojej stopy, a dzięki technologii druku 3D teraz ...

SMO

Potrzebujesz trochę więcej wsparcia, aby skorygować koślawość lub szpotawość stawu ...

TWO

Jak zatrzymać wzorzec chodu na palcach u Twojego dziecka? Zapomnij o ciężkich...

Hinged Ankle Foot Orthosis HAFO

Ortezy powinny umożliwiać zmiany zakresu ruchu podczas ich wydania lub w trakcie procesu ...

Solid Ankle Foot Orthosis SAFO

Dla tych, którzy potrzebują znaczącego ograniczenia ruchu w stawie skokowym ...

ortezy

Dlaczego Ortheo3D?

Jakie zalety mają ortezy drukowane Ortheo3D, które oferujemy? Dzięki zastosowaniu licznej perforacji pozwalają skórze oddychać. Pacjenci oceniają zwiększenie wentylacji aż o 90% w stosunku do rozwiązań, które wcześniej stosowali! Cienkościenne ortezy i stabilizatory mieszczą się w większości rodzajów obuwia - zapomnij o butach większych o kilka rozmiarów i dopasuj je do swoich upodobań, a nie do swoich ortez. Niewątpliwym atutem jest lekkość zaopatrzenia, gwarantująca ograniczenie wagi ortez nawet do 75%. Ostatnią, ale równie istotną cechą, są aspekty estetyczne i atrakcyjny wygląd ortez, dzięki czemu wyglądają one jak nowoczesny element garderoby, a nie przestarzałe zaopatrzenie ortopedyczne.

Jak przebiega wizyta

Szanujemy Wasz czas. W Ortheo Clinic ograniczyliśmy ilość wizyt ortotycznych z 3 do 2. Na pierwszej z nich przeprowadzamy szczegółowe badanie i wykonujemy skan 3D kończyny. Brak konieczności wykonania miary gipsowej to czyste stopy pacjenta i precyzyjna, bezstresowa miara oraz znaczne skrócenie czasu wizyty. Na drugiej z nich orteza jest przymierzana oraz przeprowadzana jest weryfikacja efektywności zaopatrzenia.

W Ortheo Clinic standardem diagnostycznym jest użycie laboratoryjnej analizy ruchu. Trójwymiarowa ocena chodu pozwala na rzetelne porównanie parametrów przed i po ortezowaniu, dzięki czemu możliwe jest mierzenie efektywności ortez oraz przygotowanie dalszych zaleceń terapeutycznych.

najlepsze ortezy

Personalizacja ortezy 3D

Każda orteza wykonywana jest na indywidualne zamówienie. Na podstawie szczegółowego badania oraz analizy chodu wybierany jest typ zaopatrzenia. Zapisz się na pierwszą konsultację poniżej lub skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Konfigurator ortezy 3D

Każda orteza wykonywana jest na indywidualne zamówienie. Na podstawie szczegółowego badania oraz analizy chodu wybierany jest typ zaopatrzenia. Zapisz się na pierwszą konsultację poniżej lub skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Wczytywanie konfiguratora...
Opinie

Nasza Amelka od urodzenia potrzebowała ortez, które pomagały jej prawidłowo stawiać pierwsze kroki. Nosiła ortezy, które były dla niej bardzo niewygodne. Trafiliśmy do Ortheo Clinic z polecenia naszego lekarza. To był strzał w dziesiątkę! Najlepsi specjaliści pod słońcem!

Mama Amelki

Ortezy Ortheo3D: orteza SAFO drukowana 3D Solid Ankle Foot Orthosis Ortheo3D
orteza HAFO drukowana 3D Hinged Ankle Foot Orthosis Ortheo3D orteza TWO drukowana 3D Toe-Walking Orthosis Ortheo3D orteza SMO drukowana 3D Supramalleolar Orthosis Ortheo3D wkładki korekcyjne drukowane 3D Foot Orthosis Ortheo3D ortezy mózgowe porażenie dziecięce ortezy idiopatyczny chód na palcach ortezy przepuklina oponowo-rdzeniowa ortezy artrogrypoza ortezy do korekcji chodu ortezy do korekcji stóp łuski korekcyjne na stopy ortezy diplegia ortezy hemiplegia ortezy dynamiczne